CARREFOUR LODY DLA CAŁEJ RODZINY OD 23 MAJA 2023

Od 23 maja 2023 w sklepach CARREFOUR oferta dla lodowych wyjadaczy. Lody dla całej rodziny. Prosto z pudełeczka tak wiele przyjemności, lodowe różności, polubisz każde, ochłódź się ze smakiem, różnorodny wybór, dopełnij smaku. Akcesoria do domowych deserów, w dobrym smaku. Zapraszamy na lody do sklepów CARREFOUR.

GAZETKA CARREFOUR OD 23 MAJA DO 30 CZERWCA 2023 – KLIKNIJ W OBRAZEK

CARREFOUR PROMOCJE

Zobacz wszystkie oferty w sklepach CARREFOUR.

W ofercie sieci CARREFOUR setki produktów spożywczych i przemysłowych w promocyjnych cenach. Codzienne zakupy w niskiej cenie to także chemia gospodarcza, artykuły kosmetyczne, kosmetyki, drobne artykuły gospodarstwa domowego, tekstylia, artykuły papiernicze.

Ceny niskie jak dawniej w hipermarketach Carrefour. W ofercie Carrefour artykuły spożywcze, mięso, wędliny, ryby bardzo dobrej jakości, torty i ciasta na szczególne okazje, świeże warzywa i owoce, sery żółte, topione, pleśniowe, jogurty, mleko, masło, czyli nabiał w szerokim wyborze, makarony, kasze, soki i napoje gazowane, chemia gospodarcza, kosmetyki i inne artykuły przemysłowe. W sklepach Carrefour codziennie wyjątkowe oferty w niskich cenach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

MojaBiedronka

kategoria

NAJNOWSZE PROMOCJE

Udostępnij:

Inne promocje
Inne promocje