Tak smakują Włochy

Duży stół, przy którym znajdzie się miejsce dla wszystkich, radość z dzielenia się tym, co najlepsze i wspólne, niespieszne posiłki, przygotowywane w oparciu o proste, autentyczne produkty — oto włoska filozofia gotowania w pigułce! W zgodzie ze śródziemnomorskim przepisem na życie pełne smaku, słońca i bliskości, powstała rodzina Italiamo! To ponad 100 włoskich produktów, dzięki którym odkryjesz klasyczne potrawy Italii. Zainspiruj się przepisami na proste dania i bądź blisko prawdziwych smaków i emocji — kuchnia włoska jest ich pełna!

Lidl, Tak smakują Włochy

Dobry makaron to klasyka włoskiej kuchni! Bogactwo jego typów, smaków i kształtów znajdziesz w ofercie Italiamo! Wyprodukowane w 100% z pszenicy durum, w oparciu o tradycyjny, włoski przepis, staną się podstawą każdej rodzinnej uczty w śródziemnomorskim stylu. Odkrywaj i łącz produkty, by stworzyć potrawy pełne autentycznych południowych smaków: sosów pomidorowych, ziół i suszonych warzyw.

Choć dziś trudno wyobrazić sobie kuchnię Italii bez pomidorów, ich początki we Włoszech wcale nie były kolorowe! Sprowadzone do Europy budziły raczej nieufność niż apetyt. Na początku uprawiano je jako roślinę ozdobną, twierdząc, że są… trujące! Na szczęście z czasem wkradły się w łaski Włochów, zdobywając ich serca i podniebienia.

Smaczne i tanie makarony, wiele innych artykułów spożywczych, typowych dla kuchni włoskiej, znajdziesz tam, gdzie są gazetki Lidl, zawierające aktualne promocje i promocje. Zachęcamy do śledzenia tych ofert, bowiem Lidl w każdej nowej gazetce, publikowanej w poniedziałki i czwartki, przygotowuje dla swoich klientów naprawdę atrakcyjne promocje.
Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *