Soczewki kontaktowe najnowszej generacji

Data:

Zarówno okulary jak i soczewki kontaktowe mają swoich przeciwników i zwolenników.

Zalety i wady soczewek kontaktowych

Coraz więcej argumentów przemawia za używaniem tych drugich, ponieważ z roku na rok technologia ich produkcji jest doskonalona. Ci, co twierdzą, że soczewki kontaktowe uwierają w oku, powodują dyskomfort i męczą wzrok zapewne nie przetestowali nowoczesnych soczewek. Niektóre, starsze typy soczewek kontaktowych powodują u wielu osób wysuszanie gałki ocznej i zmuszają do regularnego stosowania kropli nawilżających. Poza tym soczewki kontaktowe są znacznie wygodniejsze w użytkowaniu. Kierowcom zapewniają szersze pole widzenie, osobom uprawiającym sport i pracującym fizycznie gwarantują większą swobodę ruchów. Nie bez znaczenia jest też cena. Oprawki okularowe, szczególnie te markowe w połączeniu z nowoczesnymi szkłami z tworzyw sztucznych to nierzadko jednorazowy wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. Soczewki, nawet te najlepsze kosztować będą kilkadziesiąt złotych miesięcznie.
Dla osób, które muszą używać kropli do oczu, a także zmęczone są długą pracą przy komputerze polecane są nowoczesne soczewki Ultraflex zapewniające komfort nawet przy długotrwałym użytkowaniu.

Soczewki kontaktowe najnowszej generacji
Soczewki kontaktowe najnowszej generacji

Gdzie można dostać soczewki Ultraflex?

Przed wyborem soczewek, nawet tych najlepszych konieczna jest wizyta u okulisty. Po pierwsze musi potwierdzić, że nie ma przeciwwskazań do ich noszenia, po drugie musi precyzyjnie określić ich moc, która nie zawsze pokrywa się z mocą dotychczas noszonych okularów. Po rejestracji w klubie Coopervision.pl można zarejestrować się na badanie wzroku połączone z doborem soczewek. Po badaniu pacjent przechodzi krótkie szkolenie i po jednej wizycie opuszcza salon optyczny w nowych soczewkach. Coopervision.pl gwarantuje częściowy zwrot kosztów za dobrane na miejscu soczewki, a dla stałych pacjentów oferuje różne promocje i rabaty.

Jakie wady wzroku korygują soczewki Ultraflex?

Soczewki Ultraflex występują we wszystkich odmianach. Najczęściej stosowane to sferyczne korygujące krótkowzroczność i dalekowzroczność. Dla astygmatyków przeznaczone są soczewki asferyczne. Dla osób, u których pojawia się prezbiopia zwana również nadwzrocznością starczą stosuje się soczewki multifokalne, które są odpowiednikiem okularów progresywnych. Soczewki Ultraflex wyprodukowano z najnowocześniejszego materiału silikonowo-hydrożelowego co ogranicza lub eliminuje konieczność stosowania kropli nawilżających. Optymalnie przepuszczają tlen, dzięki czemu wzrok nie męczy się nawet przy wielogodzinnej pracy przy monitorze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij

PODOBNE

Podobne do tego
Podobne do tego

Dlaczego oświetlenie łazienkowe odgrywa tak ważną rolę?

Oświetlenie łazienkowe często jest zaniedbywane, a słabo oświetlony pokój kąpielowy może być nie najlepszym sposobem na rozpoczęcie i zakończenie każdego dnia

Dlaczego dobrze dobrane obuwie dziecięce ma tak duże znaczenie?

O stopy trzeba dbać zawsze, ale w przypadku małych dzieci jest to szczególnie ważne.

Czy warto kupować kosmetyki w internecie?

Zakupy internetowe cieszą się coraz większą popularnością. Co klienci cenią w nich najbardziej?

Jak zmniejszyć koszty ogrzewania domu?

Jak korzystać z ogrzewania, by unikać strat ciepła i tym samym płacić mniej?