ROSSMANN Gazetka od 16 maja 2023

Od 16 maja 2023 nowe oferty w drogeriach ROSSMANN. Elektrolity dla twojej skóry, perfekcyjny kształt bez biustonosza, efekt jak po laminacji brwi, wygładzenie skóry przed goleniem, łagodzenie i pielęgnacja anti-age, ponadczasowe nuty zapachowe, świeże nuty i świeży umysł, rustykalne nuty zapachowe, zapach wakacji, antyperspirant chroniący przed potem i hamujący wzrost włosów.

ROSSMANN GAZETKA OD 16 MAJA DO 31 MAJA 2023 – KLIKNIJ W OBRAZEK

Zobacz wszystkie oferty w sklepach ROSSMANN.

ROSSMANN CZUJESZ KLIMAT?

Czujesz klimat? Chcesz wybierać to co lepsze dla planety ale nie wiesz jak? Szukaj w drogeriach Rossmann oznaczeń Czujesz klimat? i sięgaj po produkty bardziej przyjazne środowisku. W ofercie produkty powstające w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju przy użyciu zielonej energii z wykorzystaniem technologii zmniejszających ślad węglowy lub w certyfikowanym cyklu produkcyjnym. Wybierasz produkt i wiesz, że opakowanie zostawia znacząco niższy ślad środowiskowy. Jest wykonany tak, by ograniczyć zużycie plastiku, z tworzyw z recyklingu lub biodegradowalnych. To dobry skład dla planety. Składniki certyfikowane i pochodzenia naturalnego oraz materiały biodegradowalne lub o niższym śladzie środowiskowym. Wszystkie te produkty znajdziesz w drogeriach Rossmann.

2 KOMENTARZE

  1. Ale super rossman w swojej ofercie ma produkty od firmy adidas,pędzę szybko do sklepu je kupić zanim mnie ktoś wyprzedzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

MojaBiedronka

kategoria

NAJNOWSZE PROMOCJE

Udostępnij:

Inne promocje
Inne promocje