POLOMARKET - gazetki, promocje

Przeglądaj na bardzolubie.pl aktualne i przyszłe gazetki POLOMARKET. W każdej gazetce promocyjnej POLOMARKET znajdziesz atrakcyjne promocje, oferty i wyprzedaże w sklepach POLOMARKET.

ZOBACZ GAZETKI POLOMARKET

POLOMARKET GAZETKA

od 13 stycznia do 19 stycznia 2021

Superprodukty w supercenach. Gazetka promocyjna w sklepach Polomarket. Odwiedź jeden z setek sklepów na terenie całej Polski. Zobacz dział warzywny, pełen świeżych warzyw i owoców. Dział mięsny to tradycyjna, obsługowa lada mięsna, gdzie nabyć można zawsze świeże produkty na wagę. Chleb i bułki wypiekane na miejscu w specjalnych piecach, a także produkty dostarczane z lokalnych piekarni.

źródło polomarket.pl

Aktualne promocje i oferty sieci POLOMARKET

Superprodukty w supercenach. Gazetka promocyjna w sklepach Polomarket. Odwiedź jeden z setek sklepów na terenie całej Polski. W ofercie sklepów POLOMARKET wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Artykuły spożywcze i przemysłowe niezbędne w każdym gospodarstwie domowym. Chemia gospodarcza, kosmetyki, owoce, warzywa, nabiał, mięso i wędliny, napoje alkoholowe oferowane są w przyciągającej klientów ofercie, a tę ofertę prezentuje co tydzień nowa gazetka promocyjna POLOMARKET. Zobacz dział warzywny, pełen świeżych warzyw i owoców. Dział mięsny to tradycyjna, obsługowa lada mięsna, gdzie nabyć można zawsze świeże produkty na wagę. Chleb i bułki wypiekane na miejscu w specjalnych piecach, a także produkty dostarczane z lokalnych piekarni.

Zapraszamy do grupy na facebook