PEPCO - gazetki, promocje

Aktualna gazetka PEPCO, a w ofercie jeszcze więcej za mniej. Moda damska, młodzieżowa i dziecięca. Akcesoria kuchenne, elementy wyposażenia wnętrz. Zakupy w sklepach PEPCO to komfort i wygoda w każdej sytuacji. Produkty PEPCO zawsze na topie.

PEPCO GAZETKA

od 26 listopada do 9 grudnia 2020


Świąteczne prezenty w sklepach Pepco! Jeszcze więcej za mniej. W ofercie Pepco moda damska, młodzieżowa i dziecięca. Akcesoria kuchenne, elementy wyposażenia wnętrz.
Nadchodzą święta, więc najwyższy czas pomyśleć o prezentach! Na naszych półkach znajdziesz bogatą ofertę zabawek pobudzających wyobraźnię: interaktywne zwierzątka, świecące w ciemności tory samochodowe czy różne modele lalek. Oprócz zabawek mamy też bajkowe koszulki z bohaterami Disneya! Nie tylko dzieci czekają na prezenty – w ofercie dla dorosłych znajdziesz między innymi świece i zestawy zapachowe oraz eleganckie szkatułki. A jeśli mowa o dekoracjach, to bądź pewna, że dzięki naszej ofercie ozdób, pełnej łańcuchów świetlnych i latarenek, Twój dom będzie zachwycał w te święta!

źródło: pepco.pl

Aktualne promocje i oferty sieci PEPCO

W sklepach PEPCO nowa kolekcja dekoracji i dodatków do domu. Dzięki nim szybko zmienisz swoje najbliższe otoczenie, wprowadzisz do domu zupełnie nową energię. Inspiracje PEPCO sprawią, że z radością pożegnasz stary rok i z nadzieją wejdziesz w nowe. Wygoda na co dzień, niebanalny styl, niskie ceny to atuty nowej kolekcji odzieży damskiej, którą znajdziesz na półkach w PEPCO. Dla dzieci wiele bawełnianych nowości, kolorowych koszulek i bluz z nadrukami, wygodnych spodni i legginsów.

Zapraszamy do grupy na facebook