Odrzuć okulary i soczewki, wybierz zdrowy wzrok!

Współczesny świat jest światem ekranów. Praca przed komputerem, gry wideo oraz filmy i seriale sprawiają, że większość z nas nieustannie wytęża wzrok. W rezultacie coraz więcej młodych osób zmaga się z wadami wzroku. Innymi przyczynami są wady dziedziczne, takie jak np. astygmatyzm czy uszkodzenia mechaniczne. Ostatecznie leczenie najczęściej sprowadza się do wykorzystania okularów i soczewek korekcyjnych. Istnieje jednak sposób, który pozwala cieszyć się ostrym wzrokiem bez ich stosowania. O czym mowa?

Laserowa korekcja wzroku remedium na zamglony obraz

Noszenie okularów oraz soczewek jest dość uciążliwe. Okulary można bowiem łatwo zgubić lub zniszczyć, a o soczewce w oku po prostu zapomnieć. Co więcej, niektóre osoby nie chcą nosić okularów ze względu na złe samopoczucie spowodowane wyglądem. Poza tym w przypadku soczewek kluczowa jest dbałość o higienę — jeśli włożymy brudne soczewki lub nie będziemy ich regularnie wymieniać, to możemy nabawić się stanów zapalnych rogówki. Soczewki są też uciążliwe w miejscach klimatyzowanych lub w sytuacji, gdy oko jest zbyt suche. W soczewkach i okularach trudno też uprawiać sport oparty głównie na dynamice lub precyzyjności.

Przez wiele lat soczewki stanowiły zamiennik dla okularów i odwrotnie. Z czasem jednak technologia poszła do przodu i dzisiaj można wykorzystywać jej owoce. Laserowa korekcja wzroku to prosty, lecz niezwykle skuteczny zabieg, pozwalający przywrócić ostrość widzenia bez konieczności używania okularów oraz soczewek.

Jest to zabieg całkowicie bezpieczny, gdzie liczba powikłań wynosi poniżej 1% przypadków. Według statystyk aż 95% osób po zabiegu laserowej korekcji wzroku jest w stanie bez problemu prowadzić samochód. Oczywiście, do takiego zabiegu należy się odpowiednio przygotować. Istnieje również szereg przeciwwskazań uniemożliwiających przeprowadzenie takiej operacji m.in. inne choroby, takie jak jaskra czy cukrzyca. Aby to wszystko zweryfikować, wykonuje się badania diagnostyczne przy pomocy nowoczesnego sprzętu.

Czy to na pewno bezpieczne?

Laserowa korekcja wzroku to operacja charakteryzująca się bardzo wysoką skutecznością. Przykładowo dużo większe ryzyko powikłań może wystąpić podczas codziennego użytkowania soczewek niż w trakcie operacji. Taki zabieg pozwala przywrócić pełen komfort funkcjonowania i uniezależnić się od okularów oraz soczewek. Czas zabiegu to zaledwie 15 minut. Pierwsze efekty operacji są widoczne w ciągu kilku godzin i mają one charakter trwały. Oznacza to, że tego typu korekta powinna zapewnić nam ostrość obrazu już do końca życia. Warunkiem jest, aby operacja była wykonana na oku z ustabilizowaną wadą.

W zaledwie kilka chwil możesz odzyskać zdrowy wzrok i cieszyć się swoim hobby, pracą czy jazdą samochodem. Możesz też zapomnieć o okularach i soczewkach. Laserowa korekcja wzroku to jednorazowy koszt i niemal natychmiastowy efekt. Potwierdzają to tysiące pozytywnych opinii osób, które już się zdecydowały na taki zabieg.

1 KOMENTARZ

  1. Moja znajoma była w poradni okulistycznej gdzie pytała się czy nie musi już używać ani soczewek ani okularów i co może zamiast nich stosować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

PODOBNE

Udostępnij

Podobne do tego
Podobne do tego

Jak skutecznie szukać pracy zdalnej?

Zainteresowanie pracą zdalną jest tak duże, że otrzymanie wymarzonego stanowiska może być bardzo trudne.

Jaki prezent na narodziny dziecka?

Najlepiej postawić na podstawowe, szybko zużywające się produkty

Kanapa do poczekalni fryzjerskiej. Jak wybrać model, który spełni oczekiwania?

Jaką kanapę wybrać do klasycznych pomieszczeń? Na co zwrócić uwagę?

Chirurgia stomatologiczna – na czym polega?

Jakie zabiegi można wykonywać w ramach chirurgii stomatologicznej?