LIDL Philips od 1 sierpnia 2022

LIDL Philips od 1 sierpnia 2022

Od 1 sierpnia 2022 w ofercie LIDL butelki filtrujące, wkłady filtra, dzbanki filtrujące z filtrami renomowanej marki Philips. Zobacz dostępne oferty i skorzystaj z oferty.

LIDL Philips od 1 sierpnia 2022
LIDL Philips od 1 sierpnia 2022, źródło lidl.pl

Butelka filtrująca Philips GoZero Active 590 ml, dwa kolory, dzięki filtracji pozbywamy się z wody kranowej smaku i zapachu chloru, pozostawiając cenne minerały, 1 filtr równa się 200 litrów wody, idealna na trening 39.99zl, wkłady filtra Philips do butelki GoZero Active 3 sztuki, poprawia jakość wody kranowej, redukując zawartość chloru, ołowiu i pestycydów 39.99zl, dzbanek filtrujący Philips 2,6 litra z filtrem Micro X-Clean, w zestawie 1 filtr, pojemność 2,60 litra, 39.99zl, dzbanek filtrujący Philips 3 litra z filtrem Micro X-Clean dzbanek i lejek przystosowane do mycia w zmywarce, w zestawie 1 filtr, cyfrowy licznik, 3 litry, 49.99zl, wkłady filtra Philips Micro X-Clean do dzbanka filtrującego trzy sztuki, 1 filtr równa się 100 litrów wody, czystsza woda z mniejszą zawartością chloru, kamienia, ołowiu, pestycydów, PFOA i mikrodrobin plastiku, pasuje również do filtrów i innych renomowanych marek (na przykład Brita) 39.99zl.

1 KOMENTARZ

  1. Mam taką butelkę od kilku tygodni. Na trening jest idealna. Zawsze przy mnie. Nie muszę kupować wody mineralnej, bez problemu przefiltruje kranówę. Niedawno byłam na wypadzie w Koszęcinie, gorąco w parku, pić się chce, no i luz, łyk z butelki i smakuje jak super mineralka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Najnowsze promocje

Inne promocje
Inne promocje

PEPCO Gazetka od 6 października 2022

Otul się w ciepłe i miękkie bluzy dla całej rodziny w PEPCO. Dla Ciebie kolekcja sherpa, puszysty materiał, różnorodność wzorów, niska cena.

PEPCO Gazetka od 15 września 2022

Kolekcja dla dzieci marki Zombie Dash. Wygodne koszulki z bawełny, bluzy i dresy dla Twojego dziecka.

PEPCO Gazetka od 4 sierpnia 2022

Wakacje jeszcze trwają, ale coraz bardziej zbliża się początek roku szkolnego. Z nową ofertą Pepco skompletujesz wyprawkę dla twojego dziecka

Biedronka Okazje tygodnia od 1 sierpnia 2022

Akcja promocyjna Szkoła czas start. W ofercie plecaki, zeszyty, bruliony, kredki, akcesoria piśmiennicze, lampki biurkowe