INTERMARCHE Gazetka od 25 maja 2023

Intertanie kupowanie w sklepach INTERMARCHE od 25 maja 2023. W ofercie artykuły spożywcze, warzywa owoce, wyroby wędliniarskie, artykuły kosmetyczne, chemia gospodarcza.

Dzień Matki i Dzień Dziecka w sklepach Intermarche. W ofercie sieci INTERMARCHE setki produktów spożywczych i przemysłowych w promocyjnych cenach. Codzienne zakupy w niskiej cenie to także chemia gospodarcza, artykuły kosmetyczne, kosmetyki, drobne artykuły gospodarstwa domowego, tekstylia, artykuły papiernicze.

GAZETKA INTERMARCHE OD 25 MAJA DO 31 MAJA 2023 – KLIKNIJ W OBRAZEK

Zobacz wszystkie oferty w sklepach INTERMARCHE.

INTERMARCHE PROMOCJE

W ofercie sieci INTERMARCHE setki produktów spożywczych i przemysłowych w promocyjnych cenach. Codzienne zakupy w niskiej cenie to także chemia gospodarcza, artykuły kosmetyczne, kosmetyki, drobne artykuły gospodarstwa domowego, tekstylia, artykuły papiernicze.

Szeroki wybór wysokiej jakości marek własnych. W ofercie Intermarche zawsze świeże pieczywo z własnej piekarni, wędliny z własnej wędzarni, pełnowartościowe mięso porcjowane przez rzeźnika na miejscu w sklepie oraz codziennie świeże owoce i warzywa, i doskonałe produkty garmażeryjne. W sklepach Intermarche można zapłacić rachunki, odebrać przesyłkę z paczkomatów InPost, doładować telefon komórkowy czy skorzystać z bonów towarowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze promocje

kategoria

Udostępnij:

Inne promocje
Inne promocje