Dziecko w samochodzie – niezbędne wyposażenie

Data:

Dziecko w samochodzie – niezbędne wyposażenie

Jazda samochodem z dzieckiem musi być dla niego maksymalnie bezpieczna i komfortowa. O jakich produktach dziecięcych nie można zapomnieć, wyruszając w podróż z maluchem na podkładzie? Sprawdźmy!

Produkt nr 1: fotelik samochodowy

Fotelik samochodowy to produkt, który jako pierwszy przychodzi nam do głowy na hasło „dziecko w samochodzie”. I słusznie, bo to obowiązkowy artykuł w każdym pojeździe, w którym przewożone jest dziecko – zarówno to, które dopiero pojawiło się na świecie, jak i to które osiągnęło 3,4 czy 5 rok życia. Polskie prawo mówi o tym, że każde dziecko od momentu narodzin aż do osiągnięcia 150 cm wzrostu musi być przewożone w foteliku samochodowym. Nie ma tu miejsca na odstępstwa, takie jak krótka trasa czy jazda z bardzo małą prędkością. Obecność fotelika samochodowego w aucie, w którym podróżuje dziecko, to obowiązek. Kropka.

Produkt nr 2: kocyk lub śpiworek do fotelika samochodowego

Niezależnie od tego, czy przewozisz w samochodzie noworodka czy nieco starsze dziecko, każdy z nich prawdopodobnie w końcu zaśnie. Chcąc zadbać o komfortowy i przyjemny sen dziecka, zainwestuj w otulacz do fotelika samochodowego lub śpiworek. Otulacz to rozwiązanie idealne na wiosnę i lato, z kolei śpiworek sprawdzi się doskonale w sezonie jesienno-zimowym. Co istotne, każdy z tych produktów powinien być wyposażony w otwory na 3- lub 5-punktowe pasy, ponieważ właśnie ten z pozoru drobny szczegół w znacznym stopniu podnosi poziom bezpieczeństwa dziecka w samochodzie.

Produkt nr 3: lusterko do obserwacji dziecka

Akcesoria samochodowe dla dzieci to dział, która do tej pory omijałeś? Czas to zmienić i zainteresować się produktami z tej kategorii, ponieważ potrafią być one bardzo użyteczne zarówno dla Ciebie jako rodzica, jak i Twojej pociechy. Jednym z produktów, który bezwzględnie powinien znaleźć się na wyposażeniu Twojego samochodu, jest lusterko do obserwacji dziecka. To absolutny „must have”, jeśli Twoja pociecha podróżuje w foteliku samochodowym RWF – tyłem do kierunku jazdy. Dzięki nim będziesz mógł spokojnie prowadzić auto, mając cały czas na oku siedzące z tyłu dziecko. Z kolei ono poczuje się pewniej, widząc w lusterku znajomą twarz.

Wszystkie produkty wymienione w artykule kupisz w sklepie dziecięcym online – Smykoland.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij

PODOBNE

Podobne do tego
Podobne do tego

Pomysły dla dziadka i babci na ich święto

Pomysły dla dziadka i babci na ich święto Obchodzony 21...

Kiedy zdecydować się na wysyłkę paletową?

Zdecydowana większość towarów jest bez problemu transportowana przez firmy kurierskie

Soczewki kontaktowe – jak dobrać?

Dzisiejszy sprzęt to możliwość niesamowicie skutecznego diagnozowania problemów ze wzrokiem.

Performance marketing – czy wiesz, jak działa?

Performance marketing umożliwia Ci rozliczanie się za efekty, nie płacisz za wyświetlenia, a za konwersję