Co jest przydatne w podróży

Co jest przydatne w podróży

Przed wakacyjnym szaleństwem warto zrobić spis niezbędnych rzeczy, które przydadzą się w podróży. Najlepiej zabrać się za to kilka dni wcześniej, żeby niczego nie pominąć.

Jeżeli będziesz przemieszczać się innym transportem niż własny samochód, zadbaj o to, aby torba była niewielka i w miarę lekka. Nie musisz brać ze sobą dużych opakowań szamponu, kremu czy żelu pod prysznic. W wielu sklepach dostępne są małe opakowania podróżne, do których możesz przelać lub przełożyć część zawartości ulubionych kosmetyków. Możesz też zabrać ze sobą specjalne cienkie ręczniki podróżne, które dobrze wchłaniają wodę i szybko schną.

Do bagażu podręcznego koniecznie zapakuj to, co może być potrzebne w każdej chwili. Dokumenty, leki przeciwbólowe, chusteczki jednorazowe, ładowarkę, powerbank, słuchawki, które pozwolą Ci słuchać muzyki podczas podróży – możesz spakować do niewielkiej torebki, zawierającej zabezpieczenia przed kradzieżą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

PODOBNE

Podobne
Podobne

Stres zajadaj orzechami włoskimi

Orzechy włoskie to nieocenione źródło dobrych tłuszczów oraz zdrowe, naturalne paliwo dla naszego mózgu.

Wiesiołek, kurdybanek i inne

Zioła lecznicze w Polsce znane są od najdawniejszych czasów, w średniowieczu zielarstwo stało się odrębną gałęzią wiedzy medycznej.

Ukąszenia i użądlenia owadów

Komary i muszki, które dokuczają nam na łonie natury, żywią się ludzką krwią, więc potrafią dotkliwie nas pogryźć.

Czarna porzeczka

Pod względem zawartości witaminy C ustępuje tylko owocom dzikiej róży i rokitnika.