Co jest przydatne w podróży

Date:

Przed wakacyjnym szaleństwem warto zrobić spis niezbędnych rzeczy, które przydadzą się w podróży. Najlepiej zabrać się za to kilka dni wcześniej, żeby niczego nie pominąć. Jeżeli będziesz przemieszczać się innym transportem niż własny samochód, zadbaj o to, aby torba była niewielka i w miarę lekka. Nie musisz brać ze sobą dużych opakowań szamponu, kremu czy żelu pod prysznic. W wielu sklepach dostępne są małe opakowania podróżne, do których możesz przelać lub przełożyć część zawartości ulubionych kosmetyków. Możesz też zabrać ze sobą specjalne cienkie ręczniki podróżne, które dobrze wchłaniają wodę i szybko schną.

Do bagażu podręcznego koniecznie zapakuj to, co może być potrzebne w każdej chwili. Dokumenty, leki przeciwbólowe, chusteczki jednorazowe, ładowarkę, powerbank, słuchawki, które pozwolą Ci słuchać muzyki podczas podróży – możesz spakować do niewielkiej torebki, zawierającej zabezpieczenia przed kradzieżą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Share post:

Subscribe

Popular

Więcej poradników
Więcej poradników

Co zrobić, kiedy piekarnik szwankuje

Co zrobić, kiedy nie możesz sobie poradzić z piekarnikiem, który raz przypala dół potrawy, innym razem piecze za słabo

Jaki jest sekret udanej bezy

Beza to słodki przysmak, który niejednemu spędza sen z...

Jak przedłużyć żywotność bukietu bzu

Jedni uwielbiają zapach bzu, innych od razu boli głowa od zbyt intensywnego aromatu. Jeśli należysz do tych pierwszych, możesz na dłużej zatrzymać świeżość delikatnych kwiatów bzu.

Aby gruszki nie ciemniały

Ciemniejące po przekrojeniu owoce, tracące swoją naturalną barwę, nie są zbyt apetyczne w wyglądzie i czasem nie zachęcają do skosztowania. Co zrobić, żeby gruszka po przekrojeniu nie ciemniała?