CARREFOUR GAZETKA OD 16 MAJA 2023

Mali marzyciele z wielką wyobraźnią. W ofercie zabawki dla najmłodszych, klocki LEGO, lalki, zestawy figurek, gry monopoly, plecaki, kredki, długopisy, zestawy do robienia bransoletek, zestawy artystyczne, odzież i bielizna dla dzieci, akcesoria dla najmłodszych, słodycze, artykuły higieny osobistej dla dzieci.

GAZETKA CARREFOUR OD 16 MAJA DO 3 CZERWCA 2023 – KLIKNIJ W OBRAZEK

Zobacz wszystkie oferty w sklepach CARREFOUR.

CARREFOUR PROMOCJE

Zobacz wszystkie oferty w sklepach CARREFOUR.

W ofercie sieci CARREFOUR setki produktów spożywczych i przemysłowych w promocyjnych cenach. Codzienne zakupy w niskiej cenie to także chemia gospodarcza, artykuły kosmetyczne, kosmetyki, drobne artykuły gospodarstwa domowego, tekstylia, artykuły papiernicze.

Ceny niskie jak dawniej w hipermarketach Carrefour. W ofercie Carrefour artykuły spożywcze, mięso, wędliny, ryby bardzo dobrej jakości, torty i ciasta na szczególne okazje, świeże warzywa i owoce, sery żółte, topione, pleśniowe, jogurty, mleko, masło, czyli nabiał w szerokim wyborze, makarony, kasze, soki i napoje gazowane, chemia gospodarcza, kosmetyki i inne artykuły przemysłowe. W sklepach Carrefour codziennie wyjątkowe oferty w niskich cenach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

MojaBiedronka

kategoria

NAJNOWSZE PROMOCJE

Udostępnij:

Inne promocje
Inne promocje