BIEDRONKA GAZETKA OD 9 PAŹDZIERNIKA 2023

Biedronkowe oszczędności w sklepach Biedronka. Specjalne oferty jednodniowe.

Dołącz do grupy https://www.facebook.com/groups/mojabiedronka

GAZETKA BIEDRONKA OD 9.10.2023 DO WYCZERPANIA ZAPASÓW – KLIKNIJ W OBRAZEK

BIEDRONKOWE OSZCZĘDNOŚCI

Wszystkie dezodoranty i antyperspiranty 2 plus 1 gratis. Wszystkie herbaty marki REMSEY drugi tańszy produkt 60% taniej.

Specjalne oferty jednodniowe

Tylko 9 października 2023 w poniedziałek Spray Cillit Bang 750ml różne rodzaje 1 + 1 gratis, jogurty owocowe Fruvita w kubku 400g 2 + 2 gratis, woda niegazowana Żywiec Zdrój 6 + 6 gratis.

Tylko 10 października 2023 we wtorek jaja z chowu ściółkowego Moja Kurka klasa A rozmiar M 10 sztuk 1 plus 1 gratis, majonez delikatesowy z żółtkiem z jaja kurzego z chowu z wolnego wybiegu MADERO 400ml 1 + 1 gratis, wszystkie kremy Nivea do twarzy w pojemności do 50ml różne rodzaje 1 + 1 gratis.

Tylko 11 października 2023 w środę napój ALPRO Barista 1 litr migdałowy, kokosowy, owsiany 1 plus 1 gratis, wafelki dla rodziny Prince polo classic 1 plus 1 gratis, ręcznik kuchenny Mega Sweep Queen 1 plus 1 gratis.

BIEDRONKA PROMOCJE

W ofercie sieci Biedronka znajdziesz świeże pieczywo, wypiekane na miejscu, warzywa i owoce, artykuły spożywcze, nabiał, sery, wędliny, świeże mięso i ryby, artykuły do pielęgnacji ciała, chemia gospodarcza, napoje, wina. Atrakcyjne megarabaty na wybrane produkty.

Biedronka znana jest z szerokiej oferty produktów w niskich cenach. W sklepach można znaleźć zarówno podstawowe produkty spożywcze, jak i produkty bardziej specjalistyczne, a także produkty regionalne.

Do ciekawych produktów oferowanych przez Biedronkę należą:
– produkty z różnych stron świata, takie jak dania gotowe z kuchni chińskiej, japońskiej czy tajskiej,
– produkty wegańskie i wegetariańskie, które są coraz bardziej popularne wśród polskich konsumentów,
– produkty lokalne, które pochodzą od polskich producentów,
– produkty z ograniczonym terminem ważności, które są sprzedawane w atrakcyjnych cenach.

Sklepy Biedronka to miejsce, w którym można znaleźć wiele ciekawych rzeczy, zarówno w zakresie oferty produktowej, jak i promocji. Dzięki szerokiej ofercie i atrakcyjnym cenom Biedronka jest jednym z najpopularniejszych sklepów w Polsce. Kasy samoobsługowe, dostępne w sklepach Biedronka, pozwalają na samodzielne skanowanie produktów i płacenie za zakupy.

Zobacz wszystkie gazetki BIEDRONKA

MojaBiedronka

kategoria

NAJNOWSZE PROMOCJE

Udostępnij:

Inne promocje
Inne promocje