BIEDRONKA GAZETKA OD 16 LISTOPADA 2023

Biedronkowe oszczędności w sklepach Biedronka. Specjalne oferty jednodniowe.

Dołącz do grupy https://www.facebook.com/groups/mojabiedronka

GAZETKA BIEDRONKA OD 16.11.2023 DO WYCZERPANIA ZAPASÓW – KLIKNIJ W OBRAZEK

BIEDRONKOWE OSZCZĘDNOŚCI

W dniach 13-18 listopada 2023 olej rzepakowy beskidzki 1 litr drugi 88% taniej przy zakupie dwóch, szynka konserwowa Kraina Wędlin 200g druga 84% taniej przy zakupie dwóch, wszystkie pierogi i krokiety Nasze Smaki drugi tańszy produkt 50% taniej, wszystkie kawy MK Cafe drugi tańszy produkt 60% taniej, perfumy do tkanin Eden 720ml drugi 50% taniej przy zakupie dwóch.

Specjalne oferty jednodniowe

Tylko 16 listopada 2023 w czwartek pieluchy Dada Extra Care w promocji 1 + 1 gratis.

Tylko 17 listopada 2023 w piątek napój niegazowany Ice Tea Remsey 1,5 litra w promocji 3 + 3 gratis, Wafelek Prince Polo XXL 5 + 5 gratis, wszystkie kosmetyki Adidas 1 + 1 gratis.

Tylko 18 listopada 2023 w sobotę polędwica sopocka Kraina Wędlin 140g w promocji 1 + 1 gratis, wszystkie batony i wafle Go Active 3 + 3 gratis, wszystkie piwa Desperados w butelce 6 + 6 gratis.

electro

BIEDRONKA PROMOCJE

W ofercie sieci Biedronka znajdziesz świeże pieczywo, wypiekane na miejscu, warzywa i owoce, artykuły spożywcze, nabiał, sery, wędliny, świeże mięso i ryby, artykuły do pielęgnacji ciała, chemia gospodarcza, napoje, wina. Atrakcyjne megarabaty na wybrane produkty.

Biedronka znana jest z szerokiej oferty produktów w niskich cenach. W sklepach można znaleźć zarówno podstawowe produkty spożywcze, jak i produkty bardziej specjalistyczne, a także produkty regionalne.

Do ciekawych produktów oferowanych przez Biedronkę należą:
– produkty z różnych stron świata, takie jak dania gotowe z kuchni chińskiej, japońskiej czy tajskiej,
– produkty wegańskie i wegetariańskie, które są coraz bardziej popularne wśród polskich konsumentów,
– produkty lokalne, które pochodzą od polskich producentów,
– produkty z ograniczonym terminem ważności, które są sprzedawane w atrakcyjnych cenach.

Sklepy Biedronka to miejsce, w którym można znaleźć wiele ciekawych rzeczy, zarówno w zakresie oferty produktowej, jak i promocji. Dzięki szerokiej ofercie i atrakcyjnym cenom Biedronka jest jednym z najpopularniejszych sklepów w Polsce. Kasy samoobsługowe, dostępne w sklepach Biedronka, pozwalają na samodzielne skanowanie produktów i płacenie za zakupy.

Kredyty Oferta

Jak skutecznie zarządzać budżetem domowym

Określ, do czego chcesz wykorzystać swoje pieniądze. To może obejmować oszczędzanie na emeryturę, spłatę długów, zakup mieszkania czy edukację dzieci.

Zobacz wszystkie gazetki BIEDRONKA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

MojaBiedronka

kategoria

NAJNOWSZE PROMOCJE

Udostępnij:

Inne promocje
Inne promocje