Aplikacja Lewiatan – dlaczego warto?

Data:

Każdy z pewnością miał okazję robić zakupy w supermarkecie. Jest to bardzo powszechna czynność, jednak czy zdajesz sobie sprawę z tego, że robiąc codziennie zakupy w Lewiatanie możesz sporo zaoszczędzić? W jaki sposób? Otóż wystarczy, że zainstalujesz aplikację Lewiatan.

Co to jest aplikacja Lewiatan?

Aplikację Lewiatan możesz pobrać zarówno na Androida, jak i na telefony z system iOS. Jest to bardzo duży ukłon w stronę konsumentów, ponieważ oznacza to, że aplikacja jest dostępna dla wszystkich użytkowników smartfonów. Aplikacja Mój Lewiatan pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze, a także poinformuje o zbliżających się promocjach. Dzięki niej będziesz w stanie nie tylko zaoszczędzić parę groszy, ale też sporo czasu, ponieważ na jej podstawie będziesz mógł sporządzić listę zakupów – dzięki niej nie będziesz błądził bez celu w poszukiwaniu danych produktów.

Dlaczego warto zainstalować aplikację Mój Lewiatan?

Aplikacja Mój Lewiatan – https://gazetka-lewiatan.pl/aplikacja-moj-lewiatan/ –  to innowacyjny sposób, który w znacznym stopniu ułatwi Twoje zakupy. Jeśli codzienne zakupy spożywcze przestały być dla Ciebie przyjemnością, na pewno zmienisz zdanie, gdy zaczniesz korzystać z aplikacji Mój Lewiatan.

Punkty za zakupy będą zbierały się automatycznie, wystarczy, że pokażesz kartę Lewiatan lub aplikację Mój Lewiatan. W sklepie znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz, zaczynając od produktów spożywczych takich jak na przykład chleb czy też mięso, a kończąc na środkach czystości, a nawet kosmetykach.

Jak działa aplikacja?

Aplikacja działa na zasadzie zbierania punktów. Po instalacji możesz dodać swoją kartę Lewiatan, dzięki temu będziesz na bieżąco kontrolować ilość zebranych przez siebie punktów. Gdy już uzbierasz odpowiednią liczbę punktów, możesz je wymienić na bony w wysokości:

  • 10 zł,
  • 20 zł,
  • 50 zł.

Jak widać, zainstalowanie aplikacji naprawdę się opłaca. To tylko kilka ruchów palcem, a w zamian tego możesz całkiem sporo zyskać. Jeśli zatem chcesz dołączyć do grona zadowolonych klientów korzystających z aplikacji Mój Lewiatan, nie czekaj ani chwili dłużej i pobierz aplikację na swojego smartfona. Przekonasz się, że oszczędzanie może być proste.

źródło https://gazetka-lewiatan.pl/aplikacja-moj-lewiatan/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij

PODOBNE

Podobne do tego
Podobne do tego

Sterydy anaboliczne – czym są i jakie są skutki ich stosowania

W naturze odpowiadają za obniżony głos, zarost, stymulację wzrostu tkanki kostnej i mięśniowej, produkcję czerwonych krwinek.

Odwodnienie organizmu

Odwodnienie organizmu może być poważnym zagrożeniem dla życia i zdrowia, w szczególności dla dzieci i osób starszych.

Jak nauczyć dzieci pisać?

Jednym z najlepszych sposobów, aby pomóc małym dzieciom opanować sztukę pisania, jest wykorzystanie domowych dzienników.

Pomysł na wakacje: Podróż na Bałkany

Bałkany to idealna kraina do poznawania niezwykłych smaków, podziwiania darów natury czy obcowania z ciekawą kulturą.